SatilikKangalKopek.com


Kangal köpek yavrusu satışları/ 0554 745 52 53

Kangal köpek yavrusu satışları/ 0554 745 52 53

Yavru kangal köpek satışı Fiyatları/0554 745 52 53 Satılık orjınal kangal köpeği sahiplenmek istiyorsanız iletişim adresimizden baglantı kurabilirsiniz.Degerli müşterilerimizin kafalarında ki soru işaretlerinden bir kaçtanesi şunlardır. 1-Yavru kangal fiyatları çok ucuz olunca akıllarına gelen ilk soru işareti kırma,yada melezmi. 2-Yavru kangal köpeklerinde arka ayaklarında mahmuz olmayınca kırma köpekmi, 3-Satılık kangal köpeklerinin arka ayaklarında 6 parmak olmalımıdır. 4-Kangal köpeginin orjınal olup olmadıgını nasıl anlarız. 5-Kangal köpegim yemek yemiyor. CEVAP 1-Sivas kangal köpeğini çok ucuz fiyata satan kişiler firma ve çiftlik degildirler. 2-Kangal köpeklerinde arka yaklarında mahmuz olabilir yada olmaya bilir,sivas kangal köpegine ait bir özellik degildir. 3-Sivas kangal köpeklerinde 6 parmak kangal köpeklerinde bir kusurdur bunun başlıca sebepleri tırnakların sinirlerin ölmesiyle ayaklarında zayıflıktan dolayı eklem egiklikleri başlamaktadır. 4-Kangal köpeginin orjınal olup olmadıgını anne ve baba seceresi ile kayıt altına alabilirsiniz. 5-Yavru kangal eger yemek yemiyor ise bunun başlıca belirtileri hastalık ve yüksek ateş ve ishal ie başlamaktadır.bunların birini gördünüzde serum takdırmalısınız.

Yavru kangal köpek satışı Fiyatları/0554 745 52 53

Sivas kangalı-Efe

Sivas kangalı-Efe

https://www.kangalyavrusu.net/ çiftlik irtibat:0554 745 52 53 sivas kangal köpeği sivasa bölgesine ait anadolu aslanıdır.Gerçek sivas kangal sahiplenmek istiyorsanız çiftliğimizi ziyaret ederek seçeceginiz anne ve babadan yavru ayırt edebilir rezerve yaptırabilirsiniz.Gerçek kangal sahiplenmek için safkan olup olmadıklarına dair anne ve baba lisanları seceresi ve kayıt numarası ile online internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.Gerçek sivas kangal köpeginin post rengi bugday sarısı,göz rengi kestane rengindedir.Orjinal sivas kangal köpeginde söylentiler dogrultusunda yanlış bilgiler verilmektedir.6 parmak dedikleri sivas kangalı orjınal,6 parmak olmayan kangal köpekleri ise kırma köpek olarak bilinmektedir.6 Parmak dedikleri sivas kangal köpeginde bir kusurdur.sivas kangal köpeğine ait bir özellik degildir.

sivas kangalı-satılık kangal yavrusu

satılık kangal /ayıbogan / 0554 745 52 53

satılık kangal /ayıbogan / 0554 745 52 53

çiftlik irtibat: 0554 745 52 53 Ayıbogan sivas kangal köpeğini diger köpek ırklarından nasıl ayırabilirsiniz.Ayıbogan kangal köpekleri kilolu degildir,göz renkleri açıktır,kuyruk yapıları sapan kuyruk diye tabir ettiğimiz tam sarmaz,Ayıbogan kangal köpeklerinin kafa yapısı tilkiye benzemektedir.Çenesinin uzun olmasından dolayı gücünü dişlerinden ve boynundan almaktadır.Diger köpek ırkları ile kafa yapıları çok farklıdır.Örnek verecek olursak ( S - 9) KANGAL köpeğinin kafa yapısı yuvarlak (top)şeklindedir,kuyruk yapısı ise sarma simit kuyruktur.Malaklı köpeginin kafa yapısı çok iridir bunun sebebi ise mastif karışımı oldugu içindir,çene ve dudak yapısı aşagıdadır.İyi bir kangal sahiplenmek istiyorsanız diriliş kangal çiftliğni ziyaret edebilirsiniz.

Ayıbogan kangal-Satılık kangal köpek

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları | 2019 |Satılık

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları | 2019 |Satılık

Yeni yıl itibariyle 2019 satılık kangal yavrusu fiyatlarımız çiftliğimizde fiyatlar iki aylık dişi yavru 500 TL Başlamaktadır.iki aylık erkek yavru 600 tl başlamaktadır. Kangal yavrusu almadan önce ilk olarak kangal alacak oldugunuz çiftliğin kangal tesisin olup olmadıgı görmenizi tavsiye ederiz.Bunun için yapmanız gerekekn whatsap üzerinden yada mesengar üzerinden web kamera acarak tesisi ve köpekleri görmenizi tavsiye ederiz. yavru kangalların sağlıklı olup olmadıgını kamerada izleyerek gözünüzle göreceksiniz. kangal yavrusu sahiplenmeden önce yavruların sağlıklı olmasına iç ve diş prazitlerin yapılıp yapılmadıgına dikkat ediniz. Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları | 2019 |Satılık kangal

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları | 2019 |Satılık

kangal satın al / Satılık Kangal | Kangal Yavrusu

kangal satın al / Satılık Kangal | Kangal Yavrusu

Kangal satın al,kangal satın almak için ayıbogan,kurt bogan kangal fiyatlarımız her bütçeye uygundur.Sivas Kangal yavrusu satışlarımız Merkezimiz Sivas'tan Aydın, İstanbul, Uşak,İzmir, Sinop,Denizli,Düzce,Adapazarı,Sakarya,Van,Igdır,Antalya,Bütün illere Sorunsuz bir şekilde yetişkin ve yavru gönderim yapmaktayız. Kangal yavrusu 2018/2019/ güncel yavru fiyatları wep sayfamızda mevcuttur.Sivas kangal yavrusu sahiplenmek için çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.. kangal yavrusu çift alımlarda yolculuk esnasında yavruların strese girme durumu çok nadır görülmektedir.tek yavru sevkiyatlarımızda anne ve diger yavrulardan ayrıldıgı için strese girebiliyor.

kangal satın al / Satılık Kangal | Kangal Yavrusu

Yavru kangal yurtdışı satışları-Satılık kangal

Yavru kangal yurtdışı satışları-Satılık kangal

çiftlik irtibat: 0554 745 52 53 Avrupa ülkelerine sivas kangal köpegi ve diger köpek ırklarını götürmek artık daha çok kolay.Avrupa ülkelerine Arabayla kangal götürmek için belgelerin temini için çiftliğmiz web sitesi üzerinden yada iletişim numaramızdan baglantı kurabilirsiniz.Yurt dışına kangal köpeği götürmek için götüreceginiz ülkelerin kanunları degişiklik göstermektedir.Kangal köpegi götüreceginiz ülkenin resmi evraklarının hazırlanma süresi maksimum iki hafta sürmektedir.Diriliş kangal köpek çiftliğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.Avrupa ülkelerine 3 aylık ve 7 aylık kangal köpegi götürebilirsiniz.

YAVRU KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ -kangal egitimi

Satılık Kangal Yavruları-JAMOKA-

Satılık Kangal Yavruları-JAMOKA-

İstanbul çevik kuvet şube müdürlüğünden,Görevli memurlar SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİMİZİ ziyaret de bulundular.ziyaret amaçları istanbul emniyetinde görev yapabilecek köpek ırkları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.kangal köpeginin polis köpegi olamayacagını,bildirdim.sivas kangal köpekleri jandarma sınır karakollarında aktif olarak görev yapabilir diye yetkililere söylemişimdir.sahıbınden ucuz kangal yavrusu sahiplenmek için sivas altınyayla diriliş kangal yetişdirme çiftliğimiz ile web sitemiz üzerinden baglantı kurabilirsiniz.Jamoka ıkı aylık kangal yavru fiyatımız 800 tl

Satılık Kangal Yavruları-JAMOKA-

kangal köpek çiftliği /Kangal yavru satış ve üretim çiftliği

kangal köpek çiftliği /Kangal yavru satış ve üretim çiftliği

Lütfen kangal alırken orjinal olup olmadıgına dikkat edelim . Sivasda çiftlik adı altında satan bir çok satıcı bulunmaktadır.Çiftliğmiz sivas altınyayla ilçesinde yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.Diriliş kangal yetişdirme çiftliğmizde yavru satışlarımız 500 tl başlamaktdır. SİVAS ALTINYAYLA KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ Kangal yavrusu 2019 yılı satışlarımız devam ediyor,Sivas'tan Tüm dünyaya hizmet veriyoruz.2019 S9 kangal yavrusu satışlarımız yıl boyu devam etmektedir.Kangal alımı yapmadan önce mutlaka çiftliğimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir

kangal köpek çiftliği / Kangal yavru satış ve üretim çiftliği

SATILIK KANGAL-DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİ

SATILIK KANGAL-DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİ

Satılık sivas kangal köpekleri,çiftliğimizde ayıbogan kangal fiyatlarımız 650 .Diriliş kangal yavrusu yetişdirme çiftligi.Degerli kangal severler.çiftligimiz 01.01.2018 yeni yıl itibariyle almış oldugumuz kararla müşterilerimizin mağdur olmaması için,alacakları yavraları web camera ve mesanger üzerinde canlı olarak baglantı kuruyuruz.müşterilerimiz anne altında yavru seçebilir.seçmiş oldugu yavruyu kendi telefonuna resmini kaydederek siparişini verebiliri.bizimle kontak kurduğunda çiftligi canlı olarak izledikten sonra yavru bölümüne geçebiliriz.

SATILIK KANGAL-DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİ-

Kangal yavrusu fiyatları 2019-satılık kangal yavruları-Lesi

Kangal yavrusu fiyatları 2019-satılık kangal yavruları-Lesi

ÇİFTLİK İRTİBAT:0554 745 52 53 https://www.kangalyavrusu.net/ satılık kangal yavruları-Satılık Kangal Köpekleri 2019 diriliş kangal yavrusu yetişdirme çiftliğinde secereli soy agaçlı kangal yavru satışlarımız 12 ay devam etmektedir.Orjinal bir kangal sahibi olmak istiyorsanız sivasa gelerek anne ve babayı görerek yavru sahiplenebilirsiniz.çiftliğimize ait damızlıklar lisanslı ve secerelidir.2018/2019 ucuz kangal yavru satışlarımız başlamıştır.çiftliğimiz tarafından ücretsiz dişi kangal yavrusu sahiplendirilecektir.

satılık kangal 2019/lesi/ Kangal fiyatları 2019

satılık kangal/Turbo

satılık kangal/Turbo

çiftlik irtibat :0554 745 52 53 Irkının en iyisidir. Anne: Ayıboğan Baba: Kurtboğan çiftlik irtibat:0554 745 52 53 Irkının en iyisidir. Anne: Ayıboğan Baba: Kurtboğan,çiftliğmiz afyon merkezde hizmet vermektedir.çiftliğimizde ırk grantılı ve yavru kangal satışlarımız ucuz kangal sahibi olmak için iletişim sayfamızdan baglantı kurabılırsınız.Diriliş kangal köpek çiftliğimiz,afyon,uşak,izmir ,manisa hizmet vermektedir.satılık kangal afyon,satılık yavru kangal izmir,kangal fiyatları manisa,satılık ucuz kangal uşak

kangal yavrusu/Safkan Kangal (S -9)

satılık kangal

satılık kangal

Sivas kangal üretim ve yetişdirme çiftliğimizde satılık kangal,köpek yavrusu yavru fiyatı.Sivas altınyayla DİRİLİŞ kangal üretim çiftliğimizde kangal yavrusu üretim ve satışlarımız yapılmakta,olup çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11, 12 aylık kangal yavrusu satışlarımız yapılmaktadır. Yetişkin ve küçük Kangal yavrularını bulunduğunuz ile kadar sorunsuz bir şekilde gönderim yapılmakta olup nakliye ücreti çiftliğimiz tarafından karşılanmaktadır.

satılık kangal / Kangal yavrusu fiyatları 2019

KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ - kangal köpek çiftliği

KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ - kangal köpek çiftliği

2019 KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ - kangal köpek çiftliği,Avrupa ülkerine yavru kangal götürmek için Diriliş kangal çiftliğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 2016 yılında Antalya düzenlenen yarışmada rambo isimli erkek köpegimiz Tütkiye şampiyonluk lisansını ve seceresini almıştır.. 2017 yılında düzenlenen ırk standartları yarışmasında bütün kategoride yarışan LODOS ve TOSBİK isimli kangal köpeklerimiz ırkının en iyileri arasında TÜRKİYE Şampiyonu olmuştur

KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ - kangal köpek çiftliği

Satılık Yavru Kangal Fiyatları

Satılık Yavru Kangal Fiyatları

2018 Kangal yavru kangal satışlarımız,yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.Kangal yavrusu satışlarımızı,fiyatlarını iletişim sayfamızdan bağlantı kurabilirsiniz,satılık yavru kangal fiyatları köpeğin cinsine yaşına göre fiyat aralıkları degişmektedir.Küçük yavru kangalların bakımı zahmetli oldugu için kangal sever degerli müşterilerimizde önerimiz sekiz ay ve üzeri kangal alımları. .İstanbul,İzmir,Bursa,Antalya,Azerbaycan,Gaziantep.

Satılık Yavru Kangal Fiyatları

Kangal Yavru Satışı:LEO

Kangal Yavru Satışı:LEO

Sivas DİRİLİŞ Kangal Köpek Çiftligi,TÜRKİYE'NİN sayılı üretim çiftliklerinden biri olup alacağınız yavru ve yetişkin kangal yavruları,çiftliğimiz ırk garantisi altındadır. Türkiye'nin en güzel kangal yavrularını çiftliğimizden temin edebilirsiniz.tüm türkiye,yurt dışı,ALMANYA,FRANSA,AZERBAYCAN,İTALYA,İSVİŞRE,Tüm avrupa ülkelerine çiftliğimiz hizmet vermektedir,hayvan kargosu ile yurt dışına gönderim yapılmaktadır.

Kangal Yavru Satışı:LEO

kangal fiyatları:satılık kangal fiyatları

kangal fiyatları:satılık kangal fiyatları

Anadolu aslanı olarak bilinen sivas kangal köpeginin dişilerde boyu maksimum 70 ve 75 arası degişmektedir.erkek köpeklerde ise 86 ve 90 cm arasında değişmektedir.istanbul kangal yetişdirme çiftliğimizde safkan S -9 Kangal yavru fiyatlarımız 1500 tl başlamaktadır.s-9 yavru kangal fiyatlarımız 10 aylık olduklarında omuz yüksekliği 86 cm ulaşmaktadır.ucuz satılık kangal sahiplenmek için bizimle iletişime geçiniz.

kangal fiyatları:satılık kangal fiyatları

damızlık kangal, damızlık dişi kangal, damızlık erkek kangal

damızlık kangal, damızlık dişi kangal, damızlık erkek kangal

Damızlık kangal, damızlık dişi kangal, damızlık erkek kangal Yavru fiyatlarımız yılın 12 ayında değişik aralıklarda değişmektedir.Yaz aylarında rezervelerimizin yogunlugundan dolayı fiyat aralıklarımız 1000 tl ve 1500 tl arasında değişmektedir.Satılık ıkı erkek bir dişi safkan kangal yavrusu satın almak için iletişim geçebilirsiniz.iki erkek bir dişi kangal yavru alımlarında fiyatlarımız 1800 tl dir.

damızlık kangal, damızlık dişi kangal, damızlık erkek kangal

Yavru Köpek Bakımı tuvalet egitimi

 Yavru Köpek Bakımı  tuvalet egitimi

Yavru köpek bakımı oldukça çok zordur. Zor olmasının sebebi anne sütünden kesildikten sonra bağışıklık sistemi çok zayıf olduğu için ölüm riski taşımaktadır.yavru köpek bakımı için vereceginiz besin ve gıdalara çok dikkat edilmelidir.yaglı yiyecekler,baharatlı yiyecekler asla verilmemelidir.izmir yavru köpek yetişdirme çiftliğimizde yavru bakımı ile web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yavru Köpek Bakımı tuvalet egitimi

SAFKAN KANGAL KÖPEK SATIŞI İLETİŞİM - satılık kangal

SAFKAN KANGAL KÖPEK SATIŞI İLETİŞİM - satılık kangal

Kangal köpekleri özgür köpeklerdir.asla bütün ömürleri boyunca asla kapalı bir ortamda ve bagla kalmamalıdır.günlük olarak dogaya bırakılmalıdır.kangal köpekleri uysal köpeklerdir.gündüzleri kafeslerinden dışarı çıkmazlar.gece görevleri başlar,aktifdirler.Sivas kangal yavrusu çok has has birköpek ırkıdır.ilk sekiz ay sahibinden ilgi ister.yavru kangallarda yüksek ateşe dikkat edilmelidir.

SAFKAN KANGAL KÖPEK SATIŞI İLETİŞİM - satılık kangal

kangal yavrusu/ Mızrak

kangal yavrusu/ Mızrak

mızrak baba adı zaza,aslan başlı kangal yavrusudur.kusursuz bir kangal yavrusudur,arka ayaklarında göürülmemiş bir özellik taşımaktadır.sol ayagı 7 parmak,sag ayagı ise 6 parmakdır.mızrak üst düzey birinci sınıf damızlık erkek aday yavrularımızdan biridir.mızrak kangal yavrusu izmir gazi emirde düzenlenen kıf köpek fedarasyonu tarafında ust duzey damızlık seceresi almış bir yavrumuzdur.

kangal yavrusu-Mızrak

Satılık Kangal Köpek

Satılık Kangal Köpek

Kıf secereli olarak çiftleşen kangal köpeklerimin yavrularıdır.anne ve baba uluslar arası kıf federasyonun düzenlemiş oldugu,10 Eylül 2017 trabzon şampiyonudur.satılık kangal köpek üretimi ve egitimi çiftliğimiz bünyesinde ücretsiz egitim hizmeti verilmektedir.Bir aylık yavru kangal ve ıkı aylık kangal satışlarımız müşterilerimizin istegi dogrultusunda satılmaktadır

Satılık Kangal Köpek-Kara Kız ve Kırpık

satılık kangal fiyatları 2019

satılık kangal fiyatları 2019

satılık kangal fiyatları 2019 .Satılık 2019 sivas kangal yavru fiyatlarımız 500 tl ve 750 tl arasında degişmektedir.çiftliğimiz bunyesınden ucuz ve ucretsız köpek sahiplendirme yapılmaktadır.Diriliş Kangal Çiftliği, yavru satışlarımız anne sütünden kesilmiş iki aylık ve altı aylık kangal yavrusu satışlarımız başlamıştır. Çiftliğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz

satılık kangal fiyatları 2019

Satılık Yavru Kangal fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme sivas

Satılık Yavru Kangal fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme sivas

Akbaş çoban köpeği üretimi DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİNDE,dünya standarlarında en iyi evcil ve çoban köpegi olarak beyaz akbaş sürü köpegi seçilmiştir.sivas diriliş kangal yetişdirme çiftliğimizde akbaş ve malaklı kangal üretimimiz devam etmektedir.akbaş kangal yavru fiyatlarımız 650 tl başlamaktadır.malaklı kangal yavru fiyatlarımız 750 tl başlamaktadır.

Satılık Yavru Kangal fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme sivas

Kangal Köpek Yavru Satışları:Ezel ve Tomaz

Kangal Köpek Yavru Satışları:Ezel ve Tomaz

Kangal köpek yavru satışlarımız,kangal köpeği alım ve satım olarak çiftliğmiz sivas.istanbul,izmir,bursa,antalya,samsun,sinop,azerbaycan,almanya,belçika,fransa,satışlarımız ile hizmet vermekteyiz.Ezel ve Tomaz 75 günlüktür. Yeni dönem yaz yavruları rezervlerimiz başlamıştır. Irklarına göre yavru rezervlerini Diriliş Kangal Köpek Çiftliğinden yapabilirsiniz.

Kangal Köpek Yavru Satışları:Ezel ve Tomaz

Anadolu Çoban Köpeği -Kangal Köpek Yetiştiriciliği

Anadolu Çoban Köpeği -Kangal Köpek Yetiştiriciliği

Kangal köpegi yetişdirmek bir gönül işidir . Öyle herkes kangal sahiplenemez .müşterilerim bilir ben hiç bir zaman satmış oldugum yavrularımla müşterimle irtibatı asla kesmem.Anadolu çoban köpeği satışlarımız devam etmektedir.kendi sürümüzde küçük yaşda yetişen yavru kangal köpeklerimizi ırk grantılı olarak adresınıze gönderılmektedir.

Anadolu Çoban Köpeği -Kangal Köpek Yetiştiriciliği

kangal yavrusu fiyatları

 kangal yavrusu fiyatları

oskar anadolu çoban köpegidir.günümüze kadar saflıgını bozmadan gelen tek ırkdır.anadolu çoban köpekleri sahibine asla ihanet etmez.iç güdüsü onu üstün kılan en büyük vasıfları sürü köpegi olmasıdır.2018 satılık kangal fiyatlarımız 500 tl başlamaktadır.çiftliğimiz İstanbul,adapazarı,düzce,tekirdag,edirne bölgesınde hizmet vermektedir.

2018 kangal yavrusu fiyatları

Satılık kangal- Ucuz kangal- Kangal yavrusu:Maxi

Satılık kangal- Ucuz kangal- Kangal yavrusu:Maxi

Genç damızlık erkek köpeklerimizden DUMANIN ogludur.dumanın en büyük özelliklerinden birisi evde bakılabilen köpek ırkıdır.gönül rahatlıyla evinizde bahçenizde besleyebilirsiniz,sizinle seyehat edebilir.maxi anne ve babası üç kuşak damızlık kangal köpeklerimizdendir.istanbul yavru kangal satışımız rezervelerimiz devam etmektedir.

Satılık kangal- Ucuz kangal- Kangal yavrusu: Maxi

Kangal Yavru Satışı ve Fiyatları

Kangal Yavru Satışı ve Fiyatları

Kangal yavru satışlarımız müşterinin isteğine göre çiftliğimizden satış yapılmaktadır. Çiftliğimiz prensipleri gereğince iki ayın altında kangal yavru satışımız yapılmamaktadır. Müşterinin isteğine göre 30 günlük yavru satışımızda mevcuttur.kangal fiyatlarımız 500. ucuz kangal fiyatlarımız 400 panter kangal fiyatlarımız 600

Kangal Yavru Satışı ve Fiyatları

-Satılık Yavru Kangal Fiyatları.

-Satılık Yavru Kangal Fiyatları.

Diriliş Kangal Köpek çiftligi olarak kangal yavru satışı ve fiyatlarımız hakkında, Yavru kangal satışlarımız aktif olarak devam etmektedir.çiftligimizde S-9 Kangal rezerve de bekleyen müşterilerimizin yavruları ,21 şubat 2018 tarihinde teslim edilecekdir.2019 yılı ıtıbarıyle ocak ayının ilk haftası gönderimler yapılacaktır.

-Satılık Yavru Kangal Fiyatları.

Diriliş Kangal Köpek Çiftliği-Satılık kangal /0554 745 52 53

Diriliş Kangal Köpek Çiftliği-Satılık kangal /0554 745 52 53

https://www.kangalyavrusu.net/ ÇİFTLİK İRTİBAT: 0554 745 52 53 sivas kangal resimleri Çapar kara kırçıl kangal yavrusu.Baba: Zaza Anne: Çakır. Yavru 45 günlük olup iç ve dıs parazitleri yapılmıştır. Çapar kangalların en büyük özelliği sürü köpeğidir.2019 yılı kara kırçıl ve çapar yavru kayıtlarımız başlamıştır.

Çapar Kangal- Kangal Köpek Çiftliği-sivas kangal resimleri

Satılık Kangal yavrusu fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme

Satılık Kangal yavrusu fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme

Pascal iki aylık olup,gerekli olan taramaları yapılmış olup,kan değerleri test edilerek saglık olduguna dair rapor düzenlenerek,koksıdıyoz denen kanlı ishal aşısı vucuduna damar yoluyla enjekte edilmiş olup yeni sahibine saglıklı bir şekilde teslim edilmiştir.Satılık Kangal yavrusu fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme

Satılık Kangal yavrusu fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme

Kangal Köpek Çiftliği-Çakır/0554 745 52 53

 Kangal Köpek Çiftliği-Çakır/0554 745 52 53

https://www.kangalyavrusu.net/ Üç aylık yavrumuz Çakır'ın ilk olarak periyodik aşıları tamamlanmıştır. Çiftliğimiz tarafından,iç parazit olarak caniverm,dış parazit olarak ,ivermectin, gençlik hastalığı için megavac-6 karması yapılmıştır.Kangal köpek çiftliğimiz köpek egitimi ve pansiyon hizmeti verilmektedir.

satılık kangal Kurtboğan

kangal yavrusu ilanları-satılık yavru kangal fiyatları

kangal yavrusu ilanları-satılık yavru kangal fiyatları

Hepsi orjinal kangal olup , Türkiye de ve Dünyada birincilik elde etmiş hakiki kangal statüsünde dereceli kangallardır.sivas ilinde ucuz kangal köpeği bulabilirsiniz ama A Kalite kangal bulmak çok zordur.lisanslı iade grantılı kangal köpeği sahiplenmek istiyorsanız üretim çiftliğimiz ile baglantı kurunuz.

kangal yavrusu ilanları-satılık yavru kangal fiyatları

-satilik kangal kopek -TORUN

-satilik kangal kopek -TORUN

Torun baba adı hünkar 14 ocak 2017 izmir uluslararası kıfe kayıtlı safkan kangal yavrusu.İlk olarak evcil kangal köpeği sahiplenecek olan kangal severlerin mutlaka beslenmesi ve ve aşıları hakkında çiftliğimizden bilği alabilirsiniz.kangal satın almak için çiftliğmiz ile baglantıya geçebilirsiniz,

satilik kangal kopek- TORUN

Sivas | Kangal | Yavrusu-Kaplan

Sivas | Kangal | Yavrusu-Kaplan

Kaplan köpegimizin ırkı ( safkan S-9 ) Safkan s-9 kangal yavrusu TÜRKİYE bir ilk olarak DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİGİMİZDE üretimi yapılmaktadır.s-9 kangal köpekleri hakkında çiftligimiz baglantı kurabilirsiniz.2019 yılı itibariyle satılık ucuz kangal yavru satışlarımız başlamıştır.

Sivas | Kangal | Yavrusu-Kaplan

akbaş kangal yavrusu fiyatları

akbaş kangal yavrusu fiyatları

Safkan kangal.PAPİ,resimde görmüş oldugunuz gibi asaletiyle,bakışlarıyla,aslanı andırıyor. PAPİ Çiftligimizin demir baş köpeklerimizdendir.ırkı S-9 kangaldır.akbaş kangal yavru fiyatlarımız rezervelerimiz devam etmektedir.2018/2019 akbaş kangal fiyatlarımız 500 tl başlamaktadır.

akbaş kangal yavrusu fiyatları

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları:MİA VE NANA

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları:MİA VE NANA

Mia ve Nana çoban köpegidir.mima ve nana ,anne ve babaları kurtçul ırkdır.gerek sürüde gerek dogada karşılaştıgı yabani hayvanlarla bire bir mücadele etmiştir MİA VE NANA istanbul bölgesinde en iyi damızlık anne ve baba adayıdır.istanbul satılık kangal fiyatlarımız 650 tl dir..

Sivas | Kangal | Yavrusu | Köpek | Fiyatları:MİA VE NANA

DAMIZLIK ERKEK KANGAL-Kaplan

DAMIZLIK ERKEK KANGAL-Kaplan

S-9 KANGAL KÖPEGİDİR ,KAPLAN.İri gövdeli,kuyruk simit,ayak patileri,kalın,kafası yuvarlak,vucutla bire bir orantılıdır.kaplanın yavruları rezerveli satış yapılmaktadır.2019 satılık kangal köpeği,kaplanın yavruları erken rezervelerde çift alımlarda uygun fiyatlara verilmektedir.

DAMIZLIK ERKEK KANGAL-Kaplan

Akbaş yavru satışları ve fiyatları. - Sivas Diriş Kangal Çiftliği, kangal

Akbaş yavru satışları ve fiyatları. - Sivas Diriş  Kangal Çiftliği, kangal

Çiko dört aylık en büyük vasfı ise evcil kümes hayvanlarını korumakdır.kümes hayvanları için alacagınız kangal yavrusu 3 ayın altında olmamalıdır.akbaş kangal yavruları iyi birer sürü köpegidir.akbaş yavrusu sahiplenmek için web sitemiz üzerinden baglantı kurabılırsınız.

Akbaş yavru satışları ve fiyatları. - Sivas Diriliş Kangal Çiftliği, kangal

-Damızlık erkek kangal

-Damızlık erkek kangal

Çiftlik irtibat: 0554 745 52 53 zaza dört yaşında dogu ve güneydoğu anadolu bölgesinde yavruları çakal,kurt,domuzlarla mücadele etmektedir.Karsın kagızman ilçesinde Bekir beye vermiş oldugumuz zazaın yavruları beş kez kurtla karşı karşıya gelerek görevini yapmıştır.

DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR

-SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

-SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Sivas DİRİLİŞ Altınyayla kangal köpek ve yavru yetişdirme çiftligi.çiftligimiz 3500 metre kare alana kurulu olup dogayla iç içedir.diriliş kangal köpek çiftligimizde anne altından yavru secebilir,web kamera karşılıgında canlı olarak çiftligimizi izleyebilirsiniz.

-SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Kangal köpeklerinde hastalık

Kangal köpeklerinde hastalık

Kangal köpeklerinde başlıca hastalık belirtileri şu şekildedir.kangal köpeginin hastalık belirtileri yüksek ateşle başlamaktadır.yüksek ateşi düşürmeden hiç bir şekilde ilaç tedavisi yapılamaz.ateşi düşürüldükten sonra enfroksasin kullanılmalıdır.

-Kangal köpeklerinde hastalık

Kangal köpekleri/ pamuk

Kangal köpekleri/ pamuk

Pamuk 15 aylık olup kurtbogan ırkıdır.sürüde aktif olmadıgı için henüz yabani hayvanlar ile bir tercübesi yoktur.annesi kıf köpek federasyonuna kayıtlıdır.ucuz ve ırk grantılı kangal sahiplenmek için çiftliğmiz web sitesini gezebilirsiniz.

Satılık Kangal yavrusu fiyatları ilanları Ücretsiz sahiplendirme-Kangal köpekleri

BONY-yavru kangal ishal tedavisi

BONY-yavru kangal ishal tedavisi

Yavru kangallarda ishal belirtileri iç prazite baglıdır.yavru 35 günlük oldugunda kesinlikle primentral kullanılmalıdır.yavru prazitten temizlendikten sponra ishali devam edebilir bunun içinde tetramazetin oral kesinlikle kullanılmalıdır.

BONY-yavru kangal ishal tedavisi

Satılık kangal-Panter kangal yavruları-DİRİLİŞ KANGAL ÇİFTLİGİ

Satılık kangal-Panter kangal yavruları-DİRİLİŞ KANGAL ÇİFTLİGİ

Son yıllarda kangal köpegine ilgi gerek ,yurt içi gerek ise yurt dışında panter olan kangal yavrularına ilgi artmaktadır.bunun başlıca sebepleri renginin siyah ayak patilerinin beyaz olmasıdır.sivas diriliş panter yetişdirme çiftliği.

Satılık kangal/Panter kangal yavruları-DİRİLİŞ KANGAL ÇİFTLİGİ

KANGALLARDA BESLENME - kangal köpek çiftliği

KANGALLARDA BESLENME  - kangal köpek çiftliği

Anadolu çoban köpeği diye adlandırılan ırkın adı MALAKLI anadolu çoban köpeğidir.Malaklı köpeklerin ağızı ve çenesi aşagı dogru sarkıkdır,çenesi çok kuvetlidir. kangal köpeklerinde beslenme olarak haslanmış sebze verebilirsiniz.

KANGALLARDA BESLENME Tosun-Malaklı - kangal köpek çiftliği

Kurtboğan ve Ayıboğan kangallar / Rüzgar

 Kurtboğan ve Ayıboğan kangallar / Rüzgar

çiftlik irtibat: 0554 745 52 53 Rüzgar isimli yavrumuz bir buçuk aylıktır. Anne ve Baba Ayıboğandır. Ayıboğan kangalların en büyük özelliklerinden birisi ağız ve çene yapısı büyüktür, göz rengi ise koyu kahverengidir.

Kurtboğan ve Ayıboğan kangallar / Rüzgar

yavru kangal - kangal köpek çiftliği

yavru kangal - kangal köpek çiftliği

Koca kafalı kara kırçıl kangal yavru satışlarımız başlamıştır. Kangal köpekleri kendi aralarında renkleri değişmektedir. Kangal yavrusu rengi istediğiniz renk tonunda olacak şekilde çiftliğimizden sahiplenebilirsiniz.

yavru kangal - kangal köpek çiftliği

Satılık yavru kangal köpek yavrusu kangal fiyatları:NEFES

Satılık yavru kangal köpek yavrusu kangal fiyatları:NEFES

2019 satılık kangal yavru fiyatlarımız 600 tl başlamaktadır.Satılık kangal köpek yavrusu fiyatları ve yavru kangal satışları Sivas kangal üretim çiftliğimizde safkan kangal yavrusu üretimi yapılmaktadır.

Satılık yavru kangal köpek yavrusu kangal fiyatları:NEFES

YAVRU KANGAL SATIŞI

YAVRU KANGAL SATIŞI

Turbo isimli kangal yavrusu ırkının en iyisidir. Irkı safkan S-9 kangal yavrusudur. S-9 kangal köpeklerinde detaylı bilgi için çiftliğimiz ile irtibat kurunuz.yavru kangal satışımız 500 tl başlamaktadır.

YAVRU KANGAL SATIŞI / Safkan Kangal (S -9)

KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Reks 45 günlük erkek kangal yavru.Gençlik ve prazit aşıları yapılmıştır.süt içiyor ek gıda takviyesi olarak mama ve ev yemekleri verebilirsiniz.reks kurt bogan kangal yavru fiyatı 750 tl dir.

KANGAL YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ-Reks

kangal köpek çiftliği:paşa

 kangal köpek çiftliği:paşa

Paşa Diriliş Kangal Köpek Çiftliğimizin,Demir Baş Köpeklerimizdendir.kangalın ayıbogan ırkıdır.rengi boz ağızı ve maskesi siyahdır.boyu 90 cm dir.kilosu ise 110 kg dır.çok agır bir ırkdır.

kangal köpek çiftliği

-karabaş yavrular - kangal köpek çiftliği

-karabaş yavrular - kangal köpek çiftliği

Reis 50 ğünlükdür.Kangalın karabaş ırkındandır.agız ve burun,kulakları ,siyah maskelidir.en büyük özelliklerinden biride ön patileri beş ve altı parmaktan oluşmaktandır.

karabaş yavrular - kangal köpek çiftliği

SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Sivas diriliş kangal köpek çiftligi,sivasın safkan kangal yavrusu yetişdirme merkezidir.çiftligimiz devlet denetiminde olup orjinal kangal yavrusu üretimi yapılmaktadır.

SİVAS DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

ARAP-Satılık kangal

ARAP-Satılık kangal

Arap damızlık kara kırçıl olarak bilinen sivasın yerli özel köpeklerindendir.henüz 14 aylık olup ırk standartların üzerindedir boyu 86 cm dir.

ARAP-Satılık kangal